Acest site foloseste cookie. Navigand in continuare, va exprimati acordul asupra folosiri cookie-urilor. ×
teatrelli-final-color

Biletele pot fi achiziţionate de la sediul creart din Piaţa Alexandru Lahovari, nr.7, sau online prin reţeaua de bilete eventim.ro.

Cei interesați să se înscrie la newsletter-ul teatrelli ne pot scrie pe adresa: teatrelli@creart.ro. Iar pe aceia care vor să ne fie mai aproape, sau sunt curioși să afle detalii „din culise” și sunt interesați de concursuri îi invităm să dea „like” pe pagina noastră oficială: www.facebook.com/teatrelli.

Staff teatrelli

Gabriel Iencek

Director Artistic

iencek@yahoo.com

Elena Banica

Coordonator Proiecte Teatrelli

elenab@creart.ro

0723 666 195

Alina Suărăşan

Coordonator Proiecte Teatrelli

alina@creart.ro

0733 331 320

Ana Maria Grădișteanu

Coordonator Proiecte Teatrelli

mariag@creart.ro

0720.053.439

Ana Maria Enache

Coordonator Proiecte Teatrelli

ana.maria@creart.ro

0720 531 598

Calendar Evenimente

« aprilie 2015 » loading...
lun mar mie joi vin sâm Dum
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3

Bilete Eventim

bilete-button

Schema salii teatrelli

Harta sala teatrelli

Program Casa de Bilete

Program casa de bilete:

Miercuri- Duminică: 14:00 - 20:00

Număr de telefon: 0735 560 692

Email: casadebilete@creart.ro

Sala este dotată cu aer condiționat.

Accesul în sală este permis cu o oră înaintea începerii spectacolului.

Biletele își pierd valabilitatea odată cu începerea spectacolului.

Persoanele cu dizabilități pot solicita bilete gratuite, în baza legii nr 448/2006 Privind protecția și promovarea drepturilor persoanelor cu handicap, în fiecare zi de marti, la casa de bilete teatrelli, în limita locurilor disponibile.