Acest site foloseste cookie. Navigand in continuare, va exprimati acordul asupra folosiri cookie-urilor. ×

Din motive tehnice, spectacolul „Hotel California” programat in data de 22 mai la ora 20.00 se amana pentru data de 10 iunie ora 20.00. Biletele vandute isi pastreaza valabilitatea. Pentru detalii suplimentare suntati la:  0735 560 692, sau trimiteti un email la adresa: casadebilete@creart.ro.

teatrelli-final-color

Biletele pot fi achiziţionate de la sediul creart din Piaţa Alexandru Lahovari, nr.7, sau online prin reţeaua de bilete eventim.ro.

Cei interesați să se înscrie la newsletter-ul teatrelli ne pot scrie pe adresa: teatrelli@creart.ro. Iar pe aceia care vor să ne fie mai aproape, sau sunt curioși să afle detalii „din culise” și sunt interesați de concursuri îi invităm să dea „like” pe pagina noastră oficială: www.facebook.com/teatrelli.

Staff teatrelli

Gabriel Iencek

Director Artistic

iencek@yahoo.com

Elena Banica

Coordonator Proiecte Teatrelli

elenab@creart.ro

0723 666 195

Alina Suărăşan

Coordonator Proiecte Teatrelli

alina@creart.ro

0733 331 320

Ana Maria Grădișteanu

Coordonator Proiecte Teatrelli

mariag@creart.ro

0720.053.439

Ana Maria Enache

Coordonator Proiecte Teatrelli

ana.maria@creart.ro

0720 531 598

Calendar Evenimente

« mai 2015 » loading...
lun mar mie joi vin sâm Dum
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
sâm 30

Concert Taxi – Sala “teatrelli”

mai 30 @ 8:00 pm - 9:30 pm